FANDOM


Lineup

Solstice Stage

Equinox Stage

Branded Stages

Bass Kitchen

DJ Mag

Heldeep

Requiem

Sunday School

Trance Arena


Set Times (CST)

Friday June 8

Solstice Stage Equinox Stage Heldeep Stage Trance Arena STFU! (A Silent Disco) Corona Electric Beach
Tiesto 8:45-10pm Zeds Dead 8:45-10pm Destructo 9-10pm Gareth Emery 8:45-10pm Microdot 8:45-9:45pm Chuck Diesel 8:30-9:30pm
Steve Aoki 7:30-8:45 Tchami 7:30-8:45 Oliver Heldens 7:45-9 Markus Schulz 7:45-8:45 All The Way Kay 7:45-8:45 Minnesota 7:30-8:30
Borgore 6:30-7:30 Alison Wonderland 6:30-7:30 A-Trak 6:45-7:45 Cosmic Gate 6:45-7:45 Mob 6:45-7:45 White Owl 6-7:30
Getter 5:30-6:30 Matoma 5:30-6:30 AC Slater 5:45-6:45 Aly & Fila 5:45-6:45 Al Neon 5:45-6:45 Jame$ Dean 5-6
Tritonal 4:30-5:30 Minnesota 4:30-5:30 Mercer 4:45-5:45 Ilan Bluestone 4:45-5:45 Mega Mike 4:45-5:45 Don Parra 4-5
Metro 3:30-4:30 Stratus 3:30-4:30 Trentino 3:45-4:45 Mario Florek b2b Peter Kontor 3:45-4:45 Audaz 3:45-4:45 Enigma 2-4
Tru Musica: Alex Peace b2b Brian Boncher 2:30-3:30 Snowmass 2:30-3:30 Manifest Showcase 2:45-3:45 Alex Kislov 2:45-3:45 Dr. Drej 2:45-3:45
Kayvian 1:30-2:30 Djab ft. Dan Russel 1:30-2:30 Haleigh Haus 1:45-2:45 Andrew Renegade 1:45-2:45 Sweater Disco 1:45-2:45

Saturday June 9

Solstice Stage Equinox Stage DJ Mag Stage Requiem Stage STFU! (A Silent Disco) Corona Electric Beach
Hardwell 8:45-10pm Big Gigantic 8:45-10pm Nicky Romero 8:45-10pm Sasha & John Digweed 8-10pm The Homeboy Tyler 8:45-9:45pm Kite 8:30-9:30pm
Carnage 7:30-8:45 Flux Pavilion 7:10-8:25 Cash Cash 7:45-8:45 Lee Burridge 7-8 Stoney Montana 7:45-8:45 Sam Feldt 7:30-8:30
Afrojack 6:30-7:30 NGHTMRE 6:10-7:10 Deorro 6:45-7:45 Lee Foss 6-7 Blu 9 6:45-7:45 Gordo 6-7:30
3LAU 5:30-6:30 Ganja White Night 5:10-6:10 Grandtheft 5:45-6:45 Prok & Fitch 5-6 Cadillac G 5:45-6:45 DJ Pharris 5-6
Sam Feldt 4:30-5:30 Black Tiger Sex Machine 4:10-5:10 LSDREAM 4:45-5:45 Anthony Attalla 4-5 Super Future 4:45-5:45 Goodsex 4-5
Win & Woo 3:30-4:30 Porn And Chicken 3:10-4:10 Dani Deahl 3:45-4:45 Karsten Sollors 3-4 Iota 3:45 Tsunami 3-4
SMIIRK 2:30-3:30 Raakmo 2:10-3:10 Avi Sic 2:45-3:45 Intermodal 2-3 Poor Bootz 2:45-3:45 Lobo 2-3
Tombz 1:30-2:30 Axilon 1:30-2:10 Ayoo 1:45-2:45 COEXST 1:45-2:45

Sunday June 10

Solstice Stage Equinox Stage Bass Kitchen Sunday School STFU! (A Silent Disco) Corona Electric Beach
Kaskade 8:45-10pm deadmau5 8:45-10pm Flux P b2b Doctor P 8:45-10pm Dubfire 8:30-10pm Bodega 8:45-9:45pm Gianni Blu 8:30-9:30pm
Dimitri Vegas & Like Mike 7:30-8:45 Porter Robinson (DJ Set) 7:10-8:25 Bro Safari 7:45-8:45 Pete Tong 7:15-8:30 Mr Bobby 7:45-8:45 Light Em Up 7-8:30
Dash Berlin 6:30-7:30 Slushii 6:10-7:10 Bear Grillz 6:45-7:45 Josh Wink 6-7:15 Osevera b2b Henno 6:45-7:45 Pete Tong 6-7
Seven Lions 5:30-6:30 Baauer 5:10-6:10 Figure 5:45-6:45 Will Clarke 4:45-6 Hollywood 5:45-6:45 Sean Mac 5-6
Slander 4:30-5:30 JOYRYDE 4:10-5:10 Bleep Bloop 4:45-5:45 Weiss 3:30-4:45 Randall Dean 4:45-5:45 Xonic 4-5
Mielo 3:30-4:30 Birthdayy Partyy 3:10-4:10 2FAC3D 3:45-4:45 Paul Johnson 2:30-3:30 Ayjay 3:45-4:45 Brian X 3-4
RCKT PWR 2:30-3:30 Animale 2:20-3:10 Dogma 2:45-3:45 Rituals 1:30-2:30 JSTKX 2:45-3:45 Luka 2-3
ELEVATD 1:30-2:30 Kazmeer 1:30-2:20 KNTRL 1:45-2:45 Label 1:45-2:45

Tracklists

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.