FANDOM


Lineup

Friday

Saturday

Sunday

Set Times

Friday May 18

kineticFIELD cosmicMEADOW (presented by HARD) circuitGROUNDS neonGARDEN (Factory 93 hosted by: Paradise)
Alan Walker 4:18-5:30am Getter 4:15-5:30am Mija 4:15-5:30am CIREZ D 4-5:30am
Intermezzo Middle East 4:16-4:18 LOUDPVCK 3:15-4:15 Excision 3-4:15 Jamie Jones 2-4
Slushii 3:04-4:16 Borgore 2:15-3:15 NGHTMRE & SLANDER present: Gud Vibrations 1:30-3 Hot Since 82 12-2
Intermezzo Sci-Fi Egypt 3:02-3:04 Snails 1-2:15 Virtual Self 12-1:30 Lee Foss 10:30pm-12am
Diplo 1:35-3:02 San Holo 12-1 Claude VonStroke 10:45pm-12am Latmun 9:15-10:30
Intermezzo Asia 1:32-1:35 Jai Wolf 11pm-12am Gryffin (DJ Set) 9:45-10:45 Lauren Lane 8-9:15
Fireworks 1:25-1:32 Mike Will Made-It 10-11 Lost Frequencies 8:30-9:45 Shmitty b2b No Requests 7-8
Kaskade 11:58pm-1:25am Whethan 9-10 Robotaki 7-8:30
Intermezzo Greece 11:55-11:58 GG Magree 8-9
Dimitri Vegas & Like Mike 10:43-11:55 Parker 7-8
Opening Ceremony 10:37-10:43 Opening Cermony 6:45-7
JOYRYDE 9:25-10:37 Chris Lake b2b Chris Lorenzo 5-6:45
Firebeatz vs DubVision 8:13-9:25 ADIN 4-5
Dombresky 7-8:13
bassPOD (Hosted by Bassrush) wasteLAND (Hosted by Basscon) quantumVALLEY (Hosted by Dreamstate) stereoBLOOM (Hosted by Insomniac Records)
Eptic 4:30-5:30am Digital Punk 4:30-5:30am Avalon 4:30-5:30am Jace Mek 4:15-5:30am
Pendulum (DJ Set) 3:30-4:30 Angerfist 3:30-4:30 John 00 Fleming 3:30-4:30 Wongo 3:15-4:15
Flux Pavilion b2b Doctor P 2:30-3:30 Sub Zero Project 2:30-3:30 Astrix 2:30-3:30 Chris Lorenzo 2:15-3:15
G Jones b2b EPROM 1:30-2:30 DJ Stephanie b2b Lady Faith 1:30-2:30 Dash Berlin (Classics Set) 1-2:30 Will Clarke 1:15-2:15
Herobust 12:30-1:30 Da Tweekaz 12:30-1:30 ALPHA 9 12-1 MK (Marc Kinchen) 12:15-1:15
Boogie T b2b Squnto 11:30pm-12:30am Brennan Heart 11:30pm-12:30am Cold Blue 11pm-12am Redlight 11:15pm-12:15am
Calyx & TeeBee b2b Break 10:30-11:30 Adrenalize 10:30-11:30 Jordan Suckley presents 3FECT 10-11 Jack Beats 10:15-11:15
Yheti b2b Toadface 9:30-10:30 Dr Phunk 9:30-10:30 Animato 9-10 Sinden b2b LO'99 9-10:15
Ivy Lab 8:30-9:30 Pulsatorz 8:30-9:30 Sam Jones 8-9 Dateless 8-9
Fury b2b Fallen 7-8:30 Keiji 7-8:30 Ganesh 7-8 Mister Blaqk 7-8
MC Dino

Saturday May 19

kineticFIELD cosmicMEADOW (presented by HARD) circuitGROUNDS neonGARDEN (Factory 93 hosted by: La La Land)
Vini Vici 4:18-5:30am Habstrakt 4:30-5:30am Cheat Codes 4-5:30am Green Velvet b2b Gorgon City b2b Detlef 4:30-5:30am
Intermezzo Middle East 4:16-4:18 Yultron 3:30-4:30 KSHMR 2:45-4 Green Velvet 2:30-4:30
NGHTMRE 3:04-4:16 KAYZO 2:30-3:30 Yellow Claw 1:30-2:45 Gorgon City 1-2:30
Intermezzo Sci-Fi Egypt 3:02-3:04 Zeds Dead 1:30-2:30 Armin van Buuren 12-1:30 The Black Madonna 12-1
Marshmello 1:35-3:02 ILLENIUM 12:20-1:20 Hardwell 10:45pm-12 The Black Madonna b2b Tiga 11:30pm-12am
Intermezzo Asia 1:32-1:35 Ekali 11:05pm-12:05am 4B 9:30-10:45 Solardo b2b CamelPhat 9:10-10:40
Fireworks 1:25-1:32 Ookay (LIVE) 10-11 Droeloe 8:15-9:30 Detlef 8-9:10
Tiësto 11:58pm-1:25am London On Da Track 9-9:55 Mariana Bo 7-8:15 Melé 7-8
Intermezzo Greece 11:55-11:58 Kittens 8-9
Kygo 10:43-11:55 Dabin 7-8
Opening Ceremony 10:37-10:43 Opening Ceremony 6:45-7
JAUZ 9:25-10:37 AC Slater 5-6:45
Chris Lake 8:13-9:25 Bix King 4-5
Moksi 7-8:13
bassPOD (Hosted by Bassrush) wasteLAND (Hosted by Basscon) quantumVALLEY (Hosted by Dreamstate) stereoBLOOM (Hosted by Insomniac Records)
Gentlemens Club 4:30-5:30am Notorious Two 4:30-5:30am Genix b2b Sunny Lax 4:30-5:30am Mahalo 4:30-5:30am
Andy C 3:30-4:30 Code Black 3:30-4:30 Jason Ross 3-4:30 VOLAC 3:30-4:30
Excision (Detox Set) 2:30-3:30 Darren Styles 2:30-3:30 Ilan Bluestone 1:30-3 Carmada 2:15-3:30
GTA 1:30-2:30 TNT aka Technoboy 'N' Tuneboy 1:30-2:30 Andrew Bayer 12-1:30 Dr. Fresch 1-2:15
SayMyName 12:30-1:30 Wasted Penguinz 12:30-1:30 Grum 11pm-12am FISHER 11:45pm-1am
Crankdat b2b Dirty Audio 11:30pm-12:30am Atmozfears 11:30pm-12:30am Gabriel & Dresden 10-11 Dombresky 10:30-11:45
Loadstar b2b Mind Vortex 10:30-11:30 Toneshifterz 10:30-11:30 Oliver Smith 9-10 Bijou 9:15-10:30
Space Jesus 9:30-10:30 Dr. Rude 9:30-10:30 Spencer Brown 7-9 Sage Armstrong 8-9:15
Shimon b2b Benny L 8:30-9:30 Darksiderz b2b Mekanikal 8:30-9:30 Strange Club 7-8
Blankface b2b Svgmaze b2b BloodThinnerz b2b Definitive 7-8:30 Suae 7-8:30

Sunday May 20

kineticFIELD cosmicMEADOW (presented by HARD) circuitGROUNDS neonGARDEN (Hosted by Factory 93)
Closing Ceremony 5:28-5:30am The Binches (Dotcom, Kayzo, Ookay, Yultron) 4:15-5:30am BlackGummy 4:15-5:30am Charlotte De Witte 4-5:30am
Chris Lake b2b FISHER 4:16-5:28 DJ Mustard 3:15-4:15 k?d 3-4:15 Loco Dice 2-4
Intermezzo Middle East 4:14-4:16 A-Trak 2:15-3:15 Martin Garrix 1:30-3 Maceo Plex 12-2
Afrojack 3:16-4:14 Boys Noize 1-2:15 Eric Prydz 12-1:30 Adriatique 10pm-12am
Intermezzo Sci-Fi Egypt 3:14-3:16 Tchami X Malaa (No Redemption) 12-1 REZZ 10:45pm-12am Paul Woolford 8:30-10
Seven Lions 2:16-3:14 Post Malone 11-11:30pm R3HAB 9:30-10:45 Honey Soundsystem 7-8:30
Fireworks 2:09-2:16 Big Wild 10-11 Borgeous 8:15-9:30
Dash Berlin 1:11-2:09 Shiba San 9-10 Elephante 7-8:15
Intermezzo Asia 1:08-1:11 Jack Beats 8-9
ZEDD 11:56pm-1:08am Born Dirty 7-8
Intermezzo Greece 11:53-11:56 Opening Ceremony 6:45-7
SLANDER 10:41-11:53 MK (Marc Kinchen) 5-6:45
Opening Ceremony 10:35-10:41 Alyx Ander 4-5
Don Diablo 9:23-10:35
Mercer 8:11-9:23
Spaceprodigi 7-8:11
bassPOD (Hosted by Bassrush) wasteLAND (Hosted by Basscon) quantumVALLEY (Hosted by Dreamstate) stereoBLOOM (Hosted by Insomniac Records)
Dubloadz b2b MONXX 4:30-5:30am AniMe b2b Mad Dog 4:30-5:30am Blastoyz 4:30-5:30am HEKLER 4:30-5:30am
DJ Hype b2b Hazard 3:30-4:30 Warface 3:30-4:30 Markus Schulz 3:30-4:30 Rell The Soundbender b2b Rawtek 3:15-4:30
Zomboy 2:30-3:30 Junkie Kid 2:30-3:30 Paul Van Dyk 2:30-3:30 JSTJR 2-3:15
12th Planet b2b Kill The Noise 1:30-2:30 DJ Isaac 1:30-2:30 Ferry Corsten 1:30-2:30 YOOKiE 1-2
Black Tiger Sex Machine 12:30-1:30 Coone 12:30-1:30 ATB 12-1:30 Caspa 11:45pm-1am
Spag Heddy 11:30pm-12:30am Headhunterz 11:30pm-12:30am Cosmic Gate 11pm-12am Dirt Monkey 10:30-11:45
The Prototypes b2b TC 10:30-11:30 Gammer 10:30-11:30 Roger Shah (LIVE) 9:30-11 ZEKE BEATS 9:30-10:30
AFK b2b SVDDEN DEATH 9:30-10:30 The Pitcher 9:30-10:30 Arkham Knights 8:15-9:30 ConRank 8:15-9:30
Drumsound & Bassline Smith b2b Tantrum Desire 8:30-9:30 GraveDGR 8:30-9:30 OMAIR 7-8:15 Jessica Audiffred 7-8:15
Nightstalker b2b Soothslayer 7-8:30 Crime Family 7-8:30

Tracklists



Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.